Obyčajný smartfón už dávno prestal byť iba komunikačným prostriedkom. V súčasnosti je možné zariadenie použiť na množstvo iných operácií, ktoré nám zjednodušujú život. A rovnako to platí aj pri hľadaní vhodného pokladničného riešenia.

Presvedčte sa aké jednoduché je používanie novej ekasy
Presvedčte sa aké jednoduché je používanie novej ekasy (zdroj: unsplash.com)

Moderná ekasa spĺňa všetky požiadavky zákona, má univerzálne použitie a v mieste predaja nezaberá veľa miesta. Poďme sa pozrieť na ďalšie jej výhody.

Výhody online pokladničného riešenia

Najdôležitejšie na celom systéme online pokladničného riešenia je, že prostredníctvom neho môžete ovládať všetky výdavky a príjem peňazí. A pretože celý hotovostný tok prechádza týmto online pokladníkom, jednoducho zanalyzujete aj svoje tržby.

Online registračná pokladnica je pohodlná, pretože ju môžete prepojiť, využívať a ovládať aj z iného zariadenia s prístupom na internet. A práve táto vlastnosť vám výrazne ušetrí čas a uľahčí prácu, pretože máte pokladňu takpovediac vždy po ruke pod neustálou kontrolou.

Rovnako významnou výhodou online registračných pokladníc je aj absencia daňových kontrol, pretože už musíte byť cez toto multifunkčné zariadenia napojený a registrovaný v jednom centrálnom systéme.

Jednoduchá údržba a úspora času aj nákladov

Výhodou online pokladne je tiež úspora, pretože v porovnaní s klasickou pokladňou sú náklady na služby údržby a samotné platby realizované cez toto zariadenie oveľa nižšie. Tiež nemusíte míňať peniaze na opravy, skener čiarových kódov a aktualizácie. Aj keď je to u nás pomerne nová záležitosť, podľa štatistík a vďaka všetkým týmto a iným spomenutým vlastnostiam, použitie tejto modernej registračnej pokladne šetrí až 80 % nákladov.

Samozrejme, výber konkrétneho modelu je len a len na vás, na fiskalpro.sk ale ten vhodný pre seba a svoju firmu určite nájdete.

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!